Tech-Protect Trådlös Laddare Magsafe QI15W-A33 - Svart
Handla denna produkt Tech-Protect Trådlös Laddare Magsafe QI15W-A33 - Svart
Skickas ifrån oss inom: 3-5 dagar
Fler än 5 st. i lager eller fjärrlager
365 dagars bytesrätt
Öppet köp i 30 dagar
Art nr: A00-FD-5906302308347
Upptäck liknande produkter
Produktbeskrivning
öppnaStäng
Produktbeskrivning
Tech-Protect Trådlös Laddare Magsafe Magnetic QI15W-A33 - Svart
För att använda den induktiva laddaren till dess fulla potential rekommenderar vi att ansluta den till en väggadapter med en uteffekt på 20W (V*A) eller mer.
Produktfunktioner:
  • Kompatibel med MagSafe-systemet
  • Stöd för PD- och QC-protokoll
  • Matt finish
  • Ställfunktion
  • Skyddssystem som säkerställer säkerhet mot överhettning och övervoltage
  • Ingående ström: 5V/2A, 9V/2A
  • Uteffekt: 15W/10W/7.5W/5W