Tech-Protect C20W 2-Port Nätverk Laddare PD20W/QC3.0 - Svart
Betyg: 5 Stjärnor (1 recensioner)
Handla denna produkt Tech-Protect C20W 2-Port Nätverk Laddare PD20W/QC3.0 - Svart
Skickas ifrån oss inom: 3-5 dagar
Fler än 5 st. i lager eller fjärrlager
365 dagars bytesrätt
Öppet köp i 30 dagar
Art nr: A00-FD-9589046924286
Lagerplats: C25-39
Upptäck liknande produkter
Produktbeskrivning
öppnaStäng
Produktbeskrivning
C20W 2-Port Nätverk Laddare PD20W/QC3.0 - Svart
Utrustad med strömportar: USB-C (PD20W) och USB-A (QC3.0) låter dig ladda två enheter samtidigt.
PRODUKTFUNKTIONER:
- Kompatibel med smartphones, surfplattor
- Tillverkad av hållbara material
- Inspänningsområde: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
- Utspänning: USB-C: 5V/3A , 9V/2,22A, 12V/1,67A (20W Max)
- Utspänning: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A